Member of

Конференція EMDR «Довкола психологічної травми: травма в світлі різних психотерапевтичних напрямків.

Асоціація ЕМДР Україна запрошує до участі в конференції “Довкола психологічної травми: травма в світлі різних психотерапевтичних напрямків” усіх зацікавлених в роботі з темою психологічної травми. Будемо обговорювати динаміку розвитку методу EMDR в Україні та ділитися поглядами та досвідом роботи з психологічною травмою з колегами.
Програма конференції:
9.00-9.30 Підключення учасників.
9.30-10.00 Привітання учасників: Isabel Fernandez, Президентка EMDR Europe, Президентка EMDR Italy. Оксана Наконечна, голова Правління ЕМДР Україна.
10.00-10.45 Круглий стіл “EMDR в Україні – динаміка розвитку 2019-2021”.
10.45-11.00 Перерва на каву.
11.00-13.30 Пленарні доповіді.
13.30-14.30 Перерва на обід.
14.30-16.30 Збори Асоціації ЕМДР Україна (для членів Асоціації).
17.00-18.30 Майстеркласи.
Доповідачі та теми доповідей:
“Consonance підхід в роботі з травмою з використанням базового протоколу EMDR”. Доповідачка Світлана Ліпінська EMDR терапевтка, авторка інноваційного методу consonance therapy, співзасновниця та тренерка Consonance Therapy Institute в Варшаві.
“Особливості використання EMDR при опитуванні дітей в умовах “Зеленої кімнати”. Доповідачка Людмила Гридковець, Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Київського інституту бізнесу та технологій.
“Травма та репарація в психоаналітичній теорії та практиці.” Доповідач Олександр Федорець, психіатр, психотерапевт, тренінговий аналітик УКПП,ЄКПП.
“Психодраматична робота з травмою.” Доповідачка Олена Ступак, голова секції психодрами УСП, навчаюча терапевтка УСП.
“Психотичний пацієнт в контексті сімейних стосунків.” Доповідачка Тетяна Гурська, кандидат психологічних наук, клінічний психолог, гештальт-терапевтка і супервізорка, керівниця центру клінічної психології “Содействие” (Одеса).
“Точки опори. Аналіз сучасних досліджень щодо ефективності EMDR – підходу.” Доповідачка Тетяна Назаренко, травматерапевтка, EMDR терапевтка, голова науково-дидактичної комісії ЕМДР Україна, голова Правління ГО Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій.
“Інтеграція психологічних методів в роботі з травмою. Групові заняття з дітьми та батьками”. Доповідачка Ірина Сухова, EMDR терапевтка, фільмотерапевтка, керівниця міжнародного проекту в Благодійному фонді “Надія по всьому світові”.
“Травми домашнього насильства: де рамка психологічної допомоги?” Марта Чумало, заступниця голови центру «Жіночі перспективи».
Майстеркласи:
“Психоедукація методами візуальної ілюстрації.” Олена Божор, EMDR терапевтка, супервізорка.
“Підходи до виявлення кластерів травматичних спогадів при комплексній травмі”. Сергій Скрипинець, лікар-психотерапевт, EMDR-терапевт.
“Застосування техніки документального фільму за Ульріхом Заксе у роботі з травмою.” Ірина Зубрицька-Макота, Кандидат психологічних наук, психотерапевтка в методі Символдрама.
(Програма буде доповнюватися.)
Вартість участі – 300 грн.
Для членів Асоціації ЕМДР Україна вартість участі становить 200 грн.
Контакти emdrukraine@gmail.com
Посилання на реєстрацію https://forms.gle/2FR36WLgm7VF7WND9