Member of

Міжнародна науково-практична конференція “Минуле-теперішнє-майбутнє”, присвячена 10-річчю заснування асоціації ЕМДР Україна.

Шановні колеги!
Асоціація EMDR України запрошує вас на міжнародну науково-практичну конференцію “Минуле-теперішнє-майбутнє”, присвячену 10-річчю заснування асоціації.
Тема психологічної травми та подолання наслідків травмування є, як ніколи, актуальною на сьогодні не лише в Україні, але й в цілому світі.
EMDR терапія є методом першого вибору при роботі з психологічною травмою, з кожним роком вона набуває все більшої популярності та поширення.
Фахівці асоціації EMDR Україна та наші закордонні колеги радо поділяться своїм досвідом в роботі з психологічною травмою та подоланням станів пов’язаних з нею.
Запрошені спікери:
Ізабель Фернандез (президент ЕМДР Європи) з семінаром “Концептуалізація випадків та процес вивчення EMDR для клініцистів”,
Джудіт Хавелка (президент ЕМДР Угорщини) з семінаром по основах психотравматології,
Мажена Оледзка (президент ЕМДР Польщі),
Олег Романчук (директор Українського інституту КПТ).
Програма продовжує формуватись і ми запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб, хто так чи інакше стикається з темою психологічної травми.
Окрім тематичних доповідей та майстеркласів на конференції буде ще секція презентації клінічних випадків.
Членів Асоціації та гостей запрошуємо ділитись власним клінічним досвідом, знахідками та напрацюваннями.
Сподіваємося, що ця конференція буде цікавою широкому колу фахівців у сфері ментального здоров’я і тим, хто починає свій шлях психолога чи психотерапевта.
Щиро запрошуємо до участі!
В часі конференції відбудуться також Загальні збори Асоціації EMDR Україна з черговими виборами керівних органів.