Дякую!
Ми сконтактуємо з вами і відповімо на всі запитання.
автор
Анна Степанова-Камиш, “Нова українська школа”
Одне із завдань учителів у класі – створювати атмосферу безпеки та комфорту. Але як це зробити, коли вчителі теж перебувають в стані постійного стресу, тривоги, страху за себе та близьких та під впливом травматичних подій? Як можна швидко й ефективно відновити свої емоційний стан та ресурсність і допомогти учням подолати стрес і негативні спогади?
У навчальній програмі “Розвиток психологічної стійкості вчительства та школярів, переселених із постраждалих від війни районів”, що реалізує ГО “Смарт освіта” за підтримки Фону ООН у галузі народонаселення в Україні, українські вчительки проходили групову терапію за методом EMDR і вдосконалювали навички психологічної самодопомоги.
ПРО ПРОЄКТ
Метою проєкту було допомогти учасницям знизити рівень стресу, повʼязаний із війною та іншими особистими причинами, та навчити їх навичок самостійно регулювати свій психоемоційний стан у стресових ситуаціях.
Учасниці насамперед отримали знання про те, що відбувається з ними та їхніми учнями, як допомогти собі та іншим, а також мали змогу пропрацювати свій травматичний досвід.
Участь у проєкті передбачала:
● сесію тренінгу навичок психологічної самодопомоги;● сесії в групах індивідуального опрацювання власного досвіду за протоколом EMDR.
Навчання та групи опрацювання особистого досвіду проводили сертифіковані спеціалістки в галузі травмотерапії Тетяна Тимошенко та Ольга Уралова.
Більше про метод EMDR ви можете дізнатися з вебінару голови правління “Асоціації EMDR в Україні” та тренерки з кризової психології Оксани Наконечної або з цієї статті.
Подивитися, як виконувати практики, яких навчалися учасниці проєкту під час тренінгової частини, можна з вебінару EMDR-терапевтки й супервізорки Тетяни Тимошенко. Або ж читайте текстову версію цієї трансляції.
Ознайомитися із повною версією статті можна за посиланням, на сайті НУШ.
Інформація
Є запитання?
Дякую!
Ми сконтактуємо з вами і відповімо на всі запитання.
Can't send form.
Please try again later.
Інформація
Є запитання?
Дякую!
Ми сконтактуємо з вами і відповімо на всі запитання.
Can't send form.
Please try again later.